درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم

۱۰ ایده برای عروسی لاکچری

جشن عروسی یکی از بهترین لحظات در زندگی هر شخص است. هر انسانی معمولا مراسم جشن عروسی خود را تصور کرده و راجع به آن خیالپردازی می کند، همه ی مردم با تمام وجود خواستار مراسمی خاص و ویژه هستند تا شب عروسی خود را جذاب و خاطره انگیز کنند.

این رویداد نه تنها نمایانگر اتحاد دو نفر در یک رابطه عاشقانه است بلکه نمادی از شروع یک سفر مشترک پر از خاطرات دلنشین و لحظات فراموش نشدنی به شمار می آید. امروزه جشن عروسی با تمام جزئیات خود به یک رویداد فراتر از یک مراسم ساده تبدیل شده و تجربه ی آن می تواند در یاد و خاطرات به جا بماند.

اگرچه هر عروسی دارای زیبایی و ارزش خاص خود است اما در مقاله حاضر به گشت و گذار در دنیای عروسی لاکچری خواهیم رفت و 10 ایده برای برگزاری یک عروسی شیک و با کلاس را بررسی خواهیم کرد.

ایده خاص برای عروسی لاکچری

  1. مد و استایل لوکس عروس و داماد
  2. بادکنک های هلیومی
  3. بالن آرزوها
  4. فیلمبرداری ویژه
  5. کارت عروسی دیجیتال
  6. گل آرایی مسیر ورودی عروس و داماد
  7. اجرای موسیقی زنده
  8. نور پردازی با نور شمع
  9. لباس ویژه برای ساقدوشان
  10. اجرای برنامه توسط افراد مشهور

مد و استایل لوکس عروس و داماد

در انتخاب لباس عروس و داماد لوکس هر جزئیات اهمیت بسیاری دارد. از نوع پارچه تا طراحی آن باید نشان دهنده شکوه و زیبایی باشد. بهتر است این کار را به یک خیاط ماهر بسپارید تا اینکه از لباس آماده استفاده کنید لباسی که طبق فیزیک بدنی شما دوخته شود بسیار زیبا تر روی تن شما می نشیند همچنین انتخاب رنگ و دیگر جزئیات بسیار مهم است.

برای مثال لباس عروس با جواهرات، مدل مو، دسته گل، تاج و لباس داماد باید هارمونی داشته باشد و همه ی این ها در کنار هم باید حس لوکس بودن را القا کند. رعایت این نکات عروس و داماد را به یک شاهکار زنده تبدیل می کند.

مد و استایل لوکس عروس و داماد

بادکنک های هلیومی

بادکنک های هلیومی یکی از جذاب ترین عناصر تزئینی در هر جشن و مراسمی هستند و می توانند جوی زیبا و سحرآمیزی در محیط ایجاد کنند. این بادکنک ها در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند که می توانید طرح هایی مانند قلب با رنگ های شاد انتخاب کنید که با متن های زیبایی طراحی شده اند.

بالن آرزوها

بالن آرزوها وقتی به آسمان پرواز می کند یک جو آرام و پر از امید در جشن ایجاد می کند که برای مهمانان بسیار جذاب می باشد که حس خیلی خوبی از اینکار می گیرند. همچنین زیبایی ویژه ایی به عکس ها و فیلم های عروسی می بخشد مخصوصا زمانی که تعدادشان زیاد شود و در محیطی بزرگ به پرواز در بیایند.

فیلمبرداری ویژه

می توانید از یک تیم فیلم برداری حرفه ای دعوت کنید که در آن گروه  شخصی به عنوان کارگردان حضور داشته باشد تا فیلم عروسی شما را به یک شاهکار مبدل سازد تا از دیگر فیلم های عروسی متمایز باشد.

آنها با تجهیزات فوق حرفه ایی و ایده های جذاب قادر هستند بهترین تصویر ها را از مراسم شما ثبت و ضبط کنند.خاطراتی که فراموش نخواهند شد و می توانید آن ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

فیلم برداری حرفه ای

همچنین بخوانید : باغ تالار والا برای عکاسی عروسی و مدلینگ

کارت عروسی دیجیتال

کارت های دیجیتال بسیار زیبا و مدرن هستند و قابلیت شخصی سازی دارند. می توانید از طرح های دلخواه خود برای ساخت این کارت ها استفاده کنید و به راحتی به ایمیل یا تلفن همراه دوستان و آشنایان بفرستید، جزئیات مهمی مانند زمان برگذاری و آدرس دقیق همراه با لوکیشن قابل ثبت در کارت های عروسی دیجیتال می باشند و هرگونه تغییر در زمان و مکان به راحتی  امکان بروزرسانی دارند.

گل آرایی مسیر ورودی عروس و داماد

تزئین مسیر ورودی عروس و داماد با گل ها یکی از جزئیات زیبا و جذاب در هر مراسم عروسی است و می تواند  به ورود عروس و داماد  ابهت و شکوه خاصی بدهد.

گل های مختلفی برای اینکار وجود دارند که هرکدام جذابیت های خاص خود را دارا هستند. یک طراح حرفه ای می تواند با توجه به رنگ لباس عروس و داماد و شکل و شمایل فضای جشن بهترین گل آرایی را تدارک ببیند بعضی اوقات در گل آرایی از شمع هم استفاده می شود که ترکیب گل با نور شمع بسیار زیبا و جذاب است.

اجرای موسیقی زنده

شنیدن صدای سازهای موسیقی به صورت اجرای زنده به هیچ عنوان قابل قیاس با یک صدای ضبط شده نیست شما می توانید از سازها و نوازندگان مختلف دعوت کنید تا به صورت زنده در جشن اجرا داشته باشند و مطمئن باشید با اینکار همه ی مهمانان را شگفت زده خواهید کرد.

نورپردازی با نور شمع

نور شمع حس بسیار دلنشین و رمانتیکی به فضا اضافه می کند و جلوه ی خاصی به مراسم می دهد می توان زمان یا مکان خاصی را برای شمع آرایی در مراسم انتخاب کنید.

اطراف ورودی یا هنگام صرف شام و یا روی میزهای پذیرایی می توانند مکان های خوبی برای شمع آرایی باشند. با  هنر نورپردازی به کمک نور شمع می توانید حس و حال بسیار جذابی را به جشن خود بیاورید.

لباس ویژه برای ساقدوش ها

ساقدوش ها می توانند نقش بسیار مفیدی در مراسم جشن شما داشته باشند، به شما احساس خوبی بدهند و نگرانی های شما را بابت جشن از بین ببرند.

علاوه بر همه ی این ها با اتنخاب درست پوشش ساقدوش های عروس و داماد می توانید ترکیب بندی زیبایی را در فضای جشن ایجاد کنید و به عکس ها و فیلم های عروسی جلوه ی خاصی بدهید.

لباس آن ها باید شبیه به هم باشد و با لباس عروس و داماد تفاوت داشته باشد اما از نظر طرح و رنگ می بایست  با لباس عروس و داماد هماهنگ و دارای هارمونی باشد.

اجرای برنامه توسط افراد مشهور

دعوت از فردی هنرمند و محبوب کاملا مراسم جشن شما را خاطره انگیز می کند و مهمانان هیچوقت روز عروسی شما را فراموش نخواهند کرد، آن فرد می تواند شومن یا کمدین باشد که یک برنامه ی جذاب برای مهمانان اجرا کند یا یک نوازنده یا خواننده ی محبوبی باشد که عروسی شما را به یک کنسرت واقعی تبدیل کند.

امیدواریم کسانی که به دنبال برگزاری یک مراسم لوکس و لاکچری هستند این ده مورد بتواند به آن ها کمک کند تا یک مراسم خاطره انگیز و شاد را برای خود و آشنایان رقم بزنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *دریافت قیمت منو